O mně

doc. PhDr. Marie Macková, Ph.D.

Marie Macková

Narodila jsem se do rodiny, která mi umožnila maximální rozvoj všemi směry. Z jedné strany bylinkářství, z druhé dar jasnovidectví. Dlouho jsem odolávala, ale Vesmír si našel cestu, jak mě donutit jít a dělat to, pro co jsem se narodila.

Vystudovala jsem sociální práci ve zdravotnictví a ve stejném oboru jsem získala oba doktoráty i docenturu. Celý svůj profesní život se věnuji práci s umírajícími a pozůstalými. Tuto dovednost předávám dál jako vysokoškolská učitelka.

V současné době studuji dálkově psychologii.

Díky opakovanému osobnímu prožitku klinické smrti jsem se začala zajímat o paralelní světy. Postupně jsem prošla různými semináři a kurzy, hodně jsem si načetla sama.

Absolvovala jsem Reiki (Usuiho Reiki i Karuna Ki Reiki na mistrovské úrovni) u paní profesorky Jarmily Riegrové a Bowenovu tlakovou masáž (základní i navazující stupeň) u pana Miroslava Francla. Obojí příležitostně praktikuji, pokud mi časově mé zaměstnání dovolí. Základy astrologie a numerologie jsem se učila u pana profesora Štěpána Raka, později jsem absolvovala Olomouckou školu astrologie u Mgr. Zdeňka Myslikovjana. Astrologii i numerologii využívám jak při práci s klienty, tak i pro své studenty, zejména pro ujasnění jejich dalšího směřování.

Miluji přírodu, cestování, zvířata a knihy.

Životem mě provázel můj asistenční pes Chuck Norris z Bengasu, který odešel za duhový most 19. 1. 2020. V současné době čekám na nového parťáka jménem Majk.